Szereldei műszakvezető

Napi feladatok:

  • A szereldei terület folyamatos ellenőrzése, segítése, hatékonyabbá tétele
  • A gyártási tervnek megfelelő munkavégzés felügyelete
  • Termelési adminisztrációs feladatok ellátása (jelenlétek, szabadságok, csekkolások, stb.)
  • Folyamatos adatszolgáltatás a társterületek vezetői felé
  • A műszak működési hiányosságainak feltárása, a munkamódszer javítása, fejlődőképességének biztosítása
  • A szerelési tevékenységhez szükséges eszközök felügyelete

Mikor jelentkezz:

  • Ha legalább középfokú technikusi végzettséged van
  • Önállóan, következetesen tudsz és szeretsz dolgozni
  • 2-3 éves a termelésben hasonló területen szerzett tapasztalatod van
  • Határozott, precíz személyiség vagy

Előnynek számít:

  • SAP ismeret

Ami nálunk vár:

  • 1 műszakos munkarend
  • Korrekt juttatási csomag, béren kívüli juttatások
  • Tiszta munkakörnyezet, összetartó csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz a weboldalunkon a „Jelentkezés” gombra kattintva.

Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft
Munkakör jellege
Szellemi munka