Szereldei csoportvezető

Napi feladatok:

  • A termelés tervezésnek megfelelően a szerelde területének irányítása, munkafolyamatainak koordinálása, a munkafegyelem betartatása
  • A napi feladatok szakmai támogatása
  • A szerelési tevékenységhez szükséges eszközök biztosítása
  • A szereldei terület folyamatainak fejlesztése, hatékonyságának növelése
  • Felmerülő problémákban szoros együttműködés a társterületekkel

Ami elengedhetetlen a mindennapokban:

  • Villamos vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Szakmai tapasztalat szereldei területen (legalább 4 év)
  • Kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás
  • Nagyfokú rugalmasság és problémamegoldó készség

Előnynek számít:

  • Egyedi gyártásban, berendezés építésében szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft
Munkakör jellege
Szellemi munka