Senior Termeléstervező

Feladatok

  • vevői megrendelések kezelése
  • termelési tervek készítése a vevői igények alapján
  • társszervezetekkel való együttműködés (értékesítés, beszerzés, megmunkáló üzem)
  • külső kooperációs termelési folyamatok szervezése, koordinálása
  • gyártási rendelések és készletmozgások követése, könyvelése, az árukiadások vezénylése
  • szereldei termelés napi részletes tervezése / szervezés lebonyolítása
  • kapcsolattartás a külső-belső beszállítókkal
  • kapacitás / létszám tervezés a vevői igények és a termelési tervek alapján
  • a gyártás során felhasznált anyagok nyomon követése, változtatások végrehajtása, rendszerben történő rögzítése
  • norma idő kontroll és utókalkulációk végzése, gazdasági és termelési adatok elemzése, nyomon követése, adatszolgáltatás

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • 5 év ipari gyártásban szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • stressztűrő képesség
  • MS Office ismerete
  • SAP vagy más termelésirányítási rendszer ismerete

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Logisztikai ismeretek
  • Angol/német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Korrekt juttatási csomag.
  • Cafetéria.
  • Munkába járási támogatás (bruttó 30 Ft/km).
  • Családias légkörben, kulturált környezetben történő, 1 műszakos munkarend.
  • Folyamatos szakmai kihívások. Fejlődési lehetőség.
  • Klimatizált, tiszta környezet.
Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft
Munkakör jellege
Szellemi munka