Részegység szerelő és gépépítő

Feladatok:

  • Egyedi gyártó berendezések részegységek összeszerelése
  • Részegységekből komplett rendszerek összeépítése
  • Elektromos bekötések, vezérlések, pneumatikus egységek építése, felépítése és tesztelése
  • Vázak, burkolatok szerelése, beépítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (mechatronikus, elektrotechnikus, villanyszerelő, műszerész) és/vagy villamosmérnök, mechatronikai mérnök
  • Részegység szerelési, gépépítési tapasztalat az egyedi gyártás területén
  • Műszaki rajzismeret
  • Utazási hajlandóság, mert előfordul, hogy a gépek szerelését és beüzemelését a külföldi partnernél kell megtanulni
  • Önálló, precíz, igényes munkavégzés

Előnynek számít:

  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Célgép gyártásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Ami nálunk vár:

  • 1 műszakos munkarend
  • Vevői sokszínűség
  • Korrekt juttatási csomag, béren kívüli juttatások
  • Kiemelkedően tiszta, klimatizált munkakörnyezet

Várjuk jelentkezésedet, ha kihívásokra vágysz és szeretnél valami újat létrehozni, vagy csak végigkísérni egy gép megszületését a kezdetektől a kiszállításig, aminek Te aktív résztvevője vagy! A „JELENTKEZÉS” gombra kattintva elküldheted önéletrajzodat!

Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft
Munkakör jellege
Szakmunka