Projekt mérnök

A mindennapok része:

  • Egyedi és kis sorozatú gépek gyártásának összehangolása, végigkísérése,
  • Új termékek műszaki előkészítése, termék árának kalkulációja,
  • Vevővel való kapcsolattartás idegen nyelven, technikai egyeztetések lebonyolítása,
  • Külföldi vevőktől érkező termékek gyártásának integrálása a magyarországi üzembe.

A feladatok elvégzéséhez szükséged lesz:

  • Mechatronikai érdeklődésre (villamos- vagy gépészmérnöki végzettséggel),
  • Villamos – mechatronikai gépszerelési tapasztalatra,
  • Kiváló kommunikációs készségre és problémamegoldó képességre,
  • Angol vagy német nyelvismeretre szóban és írásban, hiszen a mindennapok része lesz,
  • B kategóriás jogosítványra.

Előnynek számít:

  • Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Korrekt juttatási csomag.
  • Cafetéria
  • Munkába járási támogatás (bruttó 30 Ft/km).
  • Tiszta munkakörnyezet, összetartó csapat, családias légkör.
  • Egészségbiztosítás.

Ha szívesen dolgoznál nálunk, töltsd fel önéletrajzodat weboldalunkon keresztül a „jelentkezés” gombra kattintva. Nálunk a helyed, ha kihívásokra vágysz és az egyedi gyártásba is szeretnél bepillantani!

Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft
Munkakör jellege
Szellemi munka