Minőségellenőr – Fémmegmunkálás területre

Napi feladatok

  • Forgácsolásban gyártott alkatrészek minőségügyi végellenőrzése
  • Bejövő alapanyagok vizsgálata (méret, vizuális, műbizonylat)
  • Új alkatrészek gyártásában aktív részvétel (mérési terv, eszköz meghatározás, kaliberek)
  • Szériagyártás esetén folyamatos mérések elvégzése, eredmények rögzítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a Technológia részleggel
  • Folyamatos kapcsolattartás a Minőségirányítási részleggel, Belső hibák rögzítése
  • Új Belépő Kollégák részére mérési alapismeretek oktatása
  • Mérőeszköz felügyelet – Részvétel a külsős kalibrálási folyamatban

Ami a napi munkához szükséges:

  • Középfokú vagy szakirányú végzettség (gyártás technológus végzettség vagy minőségellenőr)
  • Egyedi gépgyártás és minőségellenőrzés területen 1-2 éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzés műszaki rajzok alapján
  • Rugalmasság, csapatmunka, jó problémamegoldó képesség

Előnynek számít:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • 3D mérőgépen szerzett tapasztalat
  • ISO 9001 és 14001 ismerete
  • Német és/vagy angol nyelvismeret

Amire számíthatsz:

  • 1 műszakos munkarend
  • Versenyképes juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Munkába járási támogatás (bruttó 30 Ft/km)
  • Családias légkörben, kulturált környezetben történő munkavégzés.
  • Szakmai kihívás, nemzetközi projektben való részvétel.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Klimatizált, tiszta környezet.
  • Egészségbiztosítás.
Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft
Munkakör jellege
Minőségbiztosítás