Mechatronikai szerelő technikus / mérnök

Feladatok:

  • Mechatronikai részegységek felépítése
  • Részegységekből egyedi gépek és rendszerek összeépítése
  • Elektromos vezérlések, kapcsolószekrények felépítése és tesztelése
  • Pneumatikus egységek, vezérlések felépítése és tesztelése
  • Vázak, burkolatok szerelése, beépítése
  • Mechatronikai rendszerek, gépek szerelése, beállítása, működtetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (mechatronikus, elektrotechnikus, villanyszerelő, műszerész)
  • Szerelési és üzemelési tapasztalat gépszerelési és automatizálási területeken
  • Műszaki rajzismeret
  • Utazási hajlandóság, mert előfordul, hogy a gépek szerelését a külföldi partnernél kell megtanulni szerelni

Előnynek számít:

  • Angol vagy német nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Ami nálunk vár:

  • 1 műszakos munkarend
  • Korrekt juttatási csomag, béren kívüli juttatások
  • Tiszta munkakörnyezet

Ha szívesen dolgoznál nálunk, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat bérigény megjelölésével a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva. Várjuk jelentkezésedet, ha kihívásokra vágysz és az egyedi gyártásba is szeretnél bepillantani!

Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft
Munkakör jellege
Szakmunka