Logisztikai munkatárs

Napi feladatok:

  • Áruátvétel, áruk betárolása
  • Komissiózás, kiszállítási tételek összekészítése
  • Kiszállításra váró tételek csomagolása

Mikor jelentkezz:

  • Ha van középfokú végzettséged
  • Önállóan, precízen tudsz dolgozni
  • Igényes vagy a munkádra
  • Ha ipari környezetben már szereztél tapasztalatot raktári munkavégzéssel

Előny:

  • Targoncavezetői engedély (3312,3324)

Ami nálunk vár:

  • 1 műszakos munkarend (6:00-14:20)
  • Korrekt juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Munkába járási támogatás (bruttó 30Ft / Km)
  • Tiszta munkakörnyezet, összetartó csapat, családias légkör
  • Klímával ellátott üzem
  • Tiszta, modern munkakörnyezet
  • Egészségbiztosítás

Ha szívesen dolgoznál nálunk, töltsd fel önéletrajzodat weboldalunkon keresztül a „jelentkezés” gombra kattintva. Nálunk a helyed, ha kihívásokra vágysz és az egyedi gyártásba is szeretnél bepillantani!

Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft
Munkakör jellege
Logisztika