CNC marós

Feladatok:

  • 3 illetve 5 tengelyes maró megmunkáló központon való munkavégzés egyedi gépgyártásban műszaki rajz és előírt technológia alapján.
  • Program ellenőrzés, szükség esetén tesztelés.
  • Az elvégzett munka előírás szerinti dokumentálása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség.
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat.
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés.
  • Műszaki rajz olvasás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Haas vezérlő (Fanuc programnyelv) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Családias légkörben, kulturált környezetben történő munkavégzés.
  • Versenyképes bérezés.
  • Cafeteria, munkába járási támogatás (bruttó 30 Ft/km), egyéb ajándékcsomagok.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Klímával ellátott, tiszta környezet.
  • Komplex egészségügyi szolgáltatások a próbaidő letelte után.

Ha szívesen dolgoznál nálunk, küldd el önéletrajzodat a „JELENTKEZÉS” gombra kattintva. Várjuk jelentkezésedet, ha kihívásokra vágysz és az egyedi gyártásba is szeretnél bepillantani!

Pozíció
CNC marós
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft
Munkakör jellege
Szakmunka