Minőségbiztosítási munkatárs

Feladatok:

  • Bejövő és gyártott alkatrészek minőségügyi ellenőrzése
  • Részvétel a beszállítói és vevői reklamációk kezelésében
  • Mérőeszköz felügyelet
  • Aktív részvétel a minőségirányítási rendszer fejlesztésében

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (technikusi végzettség, vagy minőségbiztosítási szakirány )
  • Egyedi gépgyártás és minőségbiztosítás területen 1-2 éves tapasztalat
  • 3 D mérőgépen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés műszaki rajzok alapján
  • ISO 9001 és 14001 ismerete
  • Rugalmasság, csapatmunka, jó problémamegoldó képesség
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előnynek számít:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német és/vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (bér megállapodás alapján, cafeteria, egyéb juttatások)
  • Szakmai kihívás, nemzetközi projektben való részvétel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezz a weboldalunkon a „Jelentkezés” gombra kattintva.

Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft