IT rendszergazda

Főbb feladatok:

  • Szerverek és munkaállomások felügyelete, karbantartása (linux és windows)
  • Az informatikai rendszer fenntartásához, fejlesztéséhez szükséges eszközök, anyagok beszerzése és az ehhez szükséges budget tervek elkészítése
  • Beléptető és kamera rendszer felügyelete
  • Telefonos és számítógépes hálózat építése, karbantartása és monitorozása
  • Új információtechnológiai megoldások folyamatos megismerésére, a fejlődés lehetőségének biztosítása
  • Nyomtatók telepítése, karbantartása

A feladatok elvégzéséhez szükséged lesz:

  • Kiváló kommunikációs készségre és problémamegoldó képességre
  • Angol vagy német nyelvismeretre legalább írásban, hiszen a mindennapok része
  • B kategóriás jogosítványra

Előnynek számít:

  • SAP ismerete
  • Gyártókörnyezetben szerzett több éves tapasztalat

Ha szívesen dolgoznál nálunk, töltsd fel önéletrajzodat weboldalunkon keresztül a „jelentkezés” gombra kattintva. Nálunk a helyed, ha kihívásokra vágysz és az egyedi gyártásba is szeretnél bepillantani!

Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft
Munkakör jellege
Szellemi munka