Villamos szerelő

Napi fő feladatok:

  • Egyedi gépek, részegységek elektromos/mechanikus/pneumatikus rajzok alapján történő szerelése, kivitelezése.
  • Precíziós kábelszerelések (pontos előírások alapján).
  • Egyéb finommechanikai szerelések.
  • Prototípus gyártásban való részvétel.

Ami ahhoz kell, hogy a munka gördülékenyen menjen:

  • Szakirányú végzettség.(villamos, mechatronika, műszerész).
  • Precíz, igényes munkavégzés.
  • Műszaki rajz olvasási készség.
  • Rugalmasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyedi gyártás területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Családias légkörben, kulturált környezetben történő, 1 műszakos (6:00-14:00) munkarend.
  • Versenyképes bérezés.
  • Cafeteria, munkába járási támogatás (bruttó 30 Ft/km), egyéb ajándékcsomagok.
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség.
  • Klímatizált, tiszta környezet.
  • Egészségbiztosítás.

Ha szívesen dolgoznál nálunk, töltsd fel önéletrajzodat weboldalunkon keresztül a „jelentkezés” gombra kattintva. Nálunk a helyed, ha kihívásokra vágysz és az egyedi gyártásba is szeretnél bepillantani!

Pozíció
Helyszín
Győr
Vállalat
VT Mechatronics Kft
Munkakör jellege
Szakmunka